Pokoje i studia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Położony na terenie Ośrodka Wypoczynkowego MARINA POLMAX dom mieszkalny umiejscowiony jest wśród zieleni tuż przy rzece Dziwna i należącym także do Ośrodka kameralnym porcie jachtowym.

Znajdują się w nim trzy  niezależne pokoje (na piętrze) oraz trzy 2-pokojowe studia na parterze, każde z osobnym wejściem i przynależnym terenem co sprawia że wczasowicze mogą się poczuć komfortowo.

Każdy pokój oraz studio posiadają własną łazienkę oraz podstawowe wyposażenie na które składają się: szafki, szafa lub aneks garderobiany, stół, krzesła, lodówka, czajnik elektryczny, sztućce, talerze, pościel. Teren jest ogrodzony i posiada własny parking.

 

 

UWAGA:

  1. Możliwość i warunki wynajęcia pokoju lub studia poza sezonem należy każdorazowo uzgadniać z właścicielem obiektu
  2. Osoba dokonująca rezerwacji na miejsca w sezonie letnim otrzyma od nas pocztą umowę do podpisania i odesłania do nas, podane są w niej informacje dotyczące płatności za pobyt.
  3. Potwierdzenie rezerwacji na pobyt następuje po dokonaniu wpłaty 50% ceny w terminie do 7 dni od zgłoszenia rezerwacji (poprzez formularz rezerwacyjny na stronie marina-polmax.pl
  4. Opłata klimatyczna nie jest wliczona w cenę i jest pobierana dodatkowo na miejscu przez kierownika ośrodka lub bosmana.
  5. Dodatkowa opłata za psa w pokoju wynosi 15 zł za każdy dzień pobytu.

W cenie pokoju lub studia wliczone jest jedno miejsce parkingowe na samochód.

plan