• marina-polmax_studio7-01_www
  • marina-polmax_studio7-02_www
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • marina-polmax_studio7-05_www

Opis pokoju

Studio mieści się na parterze drewnianego domku wypoczynkowego, położonego wśród zieleni w pobliżu rzeki Dziwnej i kameralnego portu jachtowego należącego do ośrodka. Posiada osobne wejście przed którym jest możliwość ustawienia dodatkowego stołu lub ławy do spożywania posiłków i wypoczynku. Istnieje także oczywiście możliwość grillowania. Wejście do studia jest od strony rzeki.

W skład studia wchodzą 2 pokoje oraz łazienka z umywalką, prysznicem i WC. Na wyposażenie studia składają się: 2 pojedyncze łóżka i rozkładana wersalka 2-osobowa, wszystkie z pościelą,  szafki i szafa, stół i 4 krzesła, lodówka, czajnik elektryczny, komplet talerzy, kubków i sztućców dla 4 osób. Standard mebli IKEA. Wnętrze odnowione. Na parterze są tylko 3 niezależne studia.  W studiu mogą mieszkać 4 dorosłe osoby (np. duża wielodzietna rodzina).

Rodzaj pokoju: 3 lub 4 osobowe, 2 pokoje z łazienką
Łóżka: 2 pojedyncze, 1 wersalka 2-osobowa

W studiu mogą mieszkać 3 lub 4 osoby. Cena za 1 dzień pobytu w sezonie letnim wynosi 224 polskich złotych (PLN) dla 3 osób oraz 299 PLN dla 4 osób (odpowiednio: 168 PLN dla 3 osób i 225 PLN dla 4 osób poza sezonem).  Sezon letni trwa od 26 czerwca do 30 sierpnia. Cena nie obejmuje dodatkowej opłaty klimatycznej ( 1,80 PLN dziennie za osobę). Wszystkie ceny brutto.