O nas

marina-polmax_galeria00a
  • jedno z najpiękniejszych miejsc do wypoczynku na polskim wybrzeżu
  • niezwykle położenie przy ujściu rzeki do morza, w pobliżu czystego jeziora
  • pierwsza marina w Dziwnowie – istniejemy tutaj już od 25 lat !
  • rokrocznie ponad 100 wczasowiczów i wszyscy chcą do nas wracać 🙂

Szanowni Goście!

Do Państwa dyspozycji mały kameralny ośrodek wypoczynkowy MARINA POLMAX z campingiem i własnym portem jachtowym, położony w lesie nad rzeką Dziwną przy dojściu do plaży – doskonałe miejsce na odpoczynek dla osób lubiących spokój i przyrodę.

Nasz obiekt jest idealnym miejscem dla osób i rodzin pragnących wypocząć w jednym z najpiękniejszych miejsc na polskim wybrzeżu, w otoczeniu zieleni i lasu a przede wszystkim tuż przy plaży i leśnym czystym jeziorze, będącym starym i naturalnym odpływem Dziwny do morza a teraz zaliczanym do ekologicznego rezerwatu przyrodniczego.

Znakomite miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących aktywny wypoczynek. Często gościmy grupy wędkarzy i grzybiarzy. Jesteśmy otwarci także poza ścisłym sezonem stanowiąc świetną bazę dla zorganizowanych fanów wodnego szaleństwa (żeglarzy, motorowodniaków, windsurferów oraz kitesurferów).

Oferujemy dwa domki drewniane piętrowe – w jednym znajdują się pokoje mieszkalne, w drugim Tawerna oraz zaplecze dla żeglarzy. Na parterze: 3 studia dwupokojowe, na piętrze 3 słoneczne pokoje.

Więcej informacji o studiach i pokojach znajdziesz TUTAJ.

W okolicy domku mieszkalnego duży zielony teren na przyczepy campingowe, campery oraz namioty.

Więcej informacji o naszym campingu znajdziesz TUTAJ

Jeśli chcesz do nas przypłynąć łodzią żaglową lub motorową i zostać na jakiś czas to serdecznie zapraszamy do naszego małego portu jachtowego na ternie Mariny Polmax.

Więcej informacji o porcie jachtowym znajdziesz TUTAJ

Skorzystaj z Formularza Rezerwacyjnego w celu sprawdzenia dostępności miejsca w interesującym Cię okresie, a w mailu od nas otrzymasz wszystkie interesujące Cię informacje.

logo

Ośrodek Wypoczynkowy i Camping MARINA POLMAX
ul. Spadochroniarzy Polskich 20, 72-420 Dziwnów
tel: +48 530 447 445, email: marinapolmax@gmail.com
website: www.marina-polmax.pl